International
Trawl-door provider

 
   
 
 



Skriva heiti

Tekstur








 


27-10-2017

L˛mur.

Hesa vikuna avskipaðu vit enn eitt sett av Super Shark 7,2 m² til Grønlandska trolarin Lómur.


Name: Lomur GR 6-308
Port of registry: Nuuk, Greenland
IMO: 8718897
Callsign: OWRY
Ex-names: Qaqqaliaq
Type: Fishing vessel
Built by: Hjørungavaag Verksted A/S, Norway
Built year: 1988
Length overall: 40,65 m
Engine: Wartsila 6R22MD
Photo place: Sisimiut, Greenland